YARDIM KONULARI

Sıkça Sorulan Sorular

Abonelik İşlemleri

Akgül Mobilya olarak, Değerli müşterilerimize ve internet sayfası kullanıcılarımıza ürünlerimiz ve sunmuş olduğumuz hizmetlerimiz hakkında bilgilendirme yapmak, bunların dışında kampanyalardan faydalanmalarını sağlamak ve memnuniyetlerini en üst seviyeye çıkarmak için oluşturmuş olduğumuz online iletişim platformuna “ABONELİK” denmektedir.

Müşteri veya Abone kullanıcılarımız abonelik işlemlerini kolayca tamamlamakta ve e-posta listelerine kayıt olmaktadırlar.
Böylelikle; herhangi bir fırsat  veya kampanya olduğunda; ilk bilgilendirme  Abone listemizde kayıtlı olan e-postalara duyuruları yapılmaktadır.

Süresi içerisinde veya belirli şartlara tabi kampanyalarda da ilk abone listesinden yararlanılmaktadır.

Tüm kullanıcılarımız web sitemizi ziyaret ettiklerinde veya menü öğeleri içerisinde aşağıda bulunan form üzerinden abonelik kaydı oluşturabilirler.

E-posta adresinizi yazmanız ilk aşamada yeterli olmaktadır.

Sonra ise;
E-posta Adresinize gönderilecek Onay mailini onaylayarak Aktifleştirmeniz gerekmektedir.

Kullanıcılarımızdan gizli-çok gizli bilgiler talep edilmemektedir.
E-posta adresi yeterli olup; iletişim kurulabilmesi için İsim, Soyisim, Telefon bilgilerinin dışında Kargo Adresi bilgileriniz size hizmeti sağlamak amacıyla istenebilmektedir.
Kişisel Verilerin Korunmasına Yönelik Kanun Kapsamında; Verileriniz, Veri Sorumluları tarafından işlenmektedir.  Böylelikle aydınlatma metni kapsamında Onay vermiş olursunuz. Ayrıntılı bilgi için:
KVKK- Aydınlatma Metni

Abonelik Sistemi olarak Mailchimp isimli platforma entegrasyonumuz bulunmaktadır.

Mailchimp’ten istenmeyen e-postalar alıyorsanız, veya aboneliğinizi iptal ettirmek istiyorsanız e-postanızın altındaki Abonelikten Çık bağlantısını tıklayın. E-postanın abonelikten çıkma bağlantısı yoksa Mailchimp hesabınızdan gönderilir. Bu e-postaları almayı durdurmak için hesabınızdaki bildirim e-posta ayarlarını temizleyin veya hesabınızı silin.

Abonelikten Çıkma Linki
Abonelikten Çıkma Linki için Tıklayınız

 

Abonelik iptalini gerçekleştiremez iseniz İletişim Sayfamızda bulunan Form aracılığı ile birimlerimiz durumu bildiren bir form gönderebilirsiniz.
İletişim

Sipariş Takibi

Siparişlerinizi kolay takip edebilmeniz için dijital platformlarımızı oldukça geliştirmiş bulunmaktayız.
Firmamız tarafından Oluşturulan Sipariş Numarası Firma Süreçlerimizi Takip Edebilir ve ayrıca Kargo Firmaları tarafından kargo ulaştırma süreçlerinde oluşturulan Kargo Takip numaraları ile Paketlerinizin hareketlerini doğrulayabilir ve görüntüleyebilirsiniz.

 

1- Sipariş numarası ile Sipariş Takibi
Hesabım menüsünde bulunan Siparişlerim Menüsünden yararlanabilirsiniz.

2- Sipariş Numaranızı yazarak sorgulama yapabilirsiniz.

Sipariş Takip Et

 

3- Kargonuzun durumunu ve taşıma bilgilerine ulaşmak için Kargo Takip Numaranızı ilgili Kargo Firmasının web sayfasından sorgulatabilirsiniz.
Örnek:

Üyelik İşlemleri

Akgül Mobilya dijital platformlarının üyelik sistemleri; işlemlerinizi hızlı ve kolay bir şekilde sağlamanıza olanak tanır.
İyi çalışan bir üyelik sistemimiz bulunmaktadır.
Sipariş oluşturan herkes sipariş verdiğinde üye olabiliyor iken; Sipariş vermeden üye olmak isteyen kullanıcılar e-posta ve belirledikleri şifreler ile üye olabilmektedir.
Sipariş esnasında oluşturulan üyelikler “Müşteri” özelliği taşır iken; sipariş vermeksizin oluşturulan veya abonelik sistemi üzerinden oluşturulan üyelikler “Abone” özelliği taşımaktadır.

Favori Listesi

Akgül Mobilya dijital platformlarının sunmuş olduğu bir diğer özellik, Favori Listesi uygulamasıdır.
Beğendiğiniz, daha sonra tekrar incelemek istediğiniz ürünleri Favori listesine ekleyerek hızlı ve kolay şekilde listeye eklediğiniz ürünlere ulaşmanızı sağlayan ücretsiz bir listeleme sayfasıdır.

Favori Listelerinizi  oluşturmak için ürün sayfasındaki ilgili ikona tıklamanız yeterli olacaktır.

Birden fazla favori listeniz olacak ise isimlendirme yapabilirsiniz.

Favori Listelerinizi sosyal medya hesabınızda paylaşabilirsiniz.

Favori Listelerinize Ürün ekleme veya çıkarma yapabilirsiniz.

İletişim

Soru, Öneri veya Bildirimleriniz için İletişim Formunu kullanabilirsiniz